VACATURES | CONTACT
OPEN MENU
Vestiging Maastricht

Dave Borgions

Directie

06-13233651
d.borgions@somaworks.nl

Vestiging Maastricht

Denis Vaessen

Directie

06-49622498
d.vaessen@somaworks.nl

Vestiging Weert / Venray

Enzio Brouner

Directie

06-22179129
e.brouner@somaworks.nl

Vestiging Maastricht

Jyll Kicken

Vestigingsmanager

06-58073326
j.kicken@somaworks.nl

Vestiging Maastricht

Patrick Crijns

Backoffice manager

06-13986611
p.crijns@somaworks.nl

Vestiging Maastricht

Tom Meyer

New Business Developer

06-83913919
t.meyer@somaworks.nl

Vestiging Maastricht

Roderick Zwartepoorte

Specialist Metaal en Techniek

06-35317066
r.zwartepoorte@somaworks.nl

Vestiging Maastricht

Nigel van Venrooij

Specialist Metaal en Techniek

06-58073346
n.vanvenrooij@somaworks.nl

Vestiging Maastricht

Yvo Jongepier

Specialist Bouw en Infra

06-58073345
y.jongepier@somaworks.nl

Vestiging Maastricht

Ralph Keulen

Specialist Productie en Logistiek

06-58073347
r.keulen@somaworks.nl

Vestiging Maastricht

Melvin Wolfs

Specialist Productie en Logistiek

06-58073356
m.wolfs@somaworks.nl

Vestiging Maastricht

Manon Geurts

Specialist Productie en Logistiek

06-58073348
m.geurts@somaworks.nl

Vestiging Maastricht

Tymo Willems

Recruiter/ Content creator

06-58981001
t.willems@somaworks.nl

Vestiging Weert / Venray

Jorginho Sahetapy

Specialist Bouw en Infra

06-58073327
j.sahetapy@somaworks.nl

Vestiging Weert / Venray

Jim Reinders

Specialist Metaal en Techniek

06-58073357
j.reinders@somaworks.nl

Vestiging Maastricht

Veronique Borwawubun

Specialist Payroll

043-3621662
v.borwawubun@somaworks.nl

Vestiging Maastricht

Lilian Vrouenraets

Specialist Payroll

06-25347012
l.vrouenraets@somaworks.nl

Vestiging Maastricht

Jill Bessems

Stagiair Finance & Control