logo SOMA Works

Ons team

Maak kennis met het team van SOMA Works! Onze mensen hebben hart voor de techniek en zijn altijd in voor een competitief rondje Mario Kart. Ons motto is dan ook niet voor niets “Work hard, play hard”. Het zit namelijk in ons DNA om iedere dag te willen presteren en de successen hiervan met elkaar te delen. We zijn dan ook trots dat ons team de afgelopen jaren flink is gegroeid.

Neem contact op
OPEN MENU

Directie

Dave Borgions

Directie
06-29374804
d.borgions@somaworks.nl

Denis Vaessen

Directie
06-49622498
d.vaessen@somaworks.nl

Jyll Kicken

Regiomanager
06-50294832
j.kicken@somaworks.nl

Maastricht

Ralph van Tilborg

Vestigingsmanager
06-58073345
r.vantilborg@somaworks.nl

Keanu Bastian

Specialist Bouw & Infra
06-58073346
k.bastian@somaworks.nl

Dave Gobbels

Specialist Bouw & Infra
06-58073358
d.gobbels@somaworks.nl

Ralph Keulen

Specialist Productie & Logistiek
06-58073347
r.keulen@somaworks.nl

Melvin Wolfs

Specialist Productie & Logistiek
06-58073356
m.wolfs@somaworks.nl

Wesly Weijsters

Specialist Metaal & Techniek
06-43463423
w.weijsters@somaworks.nl

Michel Snijckers

Specialist Metaal & Techniek
06-38170402
m.snijckers@somaworks.nl

Mikey Deguelle

Allround recruiter
06-38170413
m.deguelle@somaworks.nl

Parkstad

Sjoerd Smeets

Vestigingsmanager
06-43639932
s.smeets@somaworks.nl

Daphne van Diest

Specialist Metaal & Techniek
06-43637888
d.vandiest@somaworks.nl

Ric Ravesteijn

Specialist Productie & Logistiek
06-43639918
r.ravesteijn@somaworks.nl

Tim Eisenga

Specialist Bouw & Infra
06-22179129
t.eisenga@somaworks.nl

Tymo Willems

Allround recruiter
06-58981001
t.willems@somaworks.nl

Sittard

Bart van Rooij

Vestigingsmanager
06-43639933
b.vanrooij@somaworks.nl

Mauro Aru

Specialist Logistiek
06-23357896
m.aru@somaworks.nl

Randy Grens

Specialist Bouw & Infra
06-58073355
r.grens@somaworks.nl

Ron Kroes

Specialist Chemelot
06-51970684
r.kroes@somaworks.nl

Lukas Skibinski

Specialist Internationale vakkrachten
06-58073326
l.skibinski@somaworks.nl

Gied Heuts

Specialist Metaal & Techniek
06-38220993
g.heuts@somaworks.nl

Aim Gruisen

Specialist Metaal & Techniek
06-35317066
a.gruisen@somaworks.nl

Weert

Enzio Brouner

Vestigingsmanager
06-50962936
e.brouner@somaworks.nl

Kelsey Kierkels

Specialist Metaal & Techniek
06-58073366
k.kierkels@somaworks.nl

Kris Vermeulen

Specialist Productie & Logistiek
06-43639906
k.vermeulen@somaworks.nl

Patrick Radermacher

Specialist Productie & Logistiek
06-43463424
p.radermacher@somaworks.nl

Robin Dirkx

Specialist Bouw & Infra
06-58073327
r.dirkx@somaworks.nl

Tom Meyer

Manager Business Development
06-83913919
t.meyer@somaworks.nl

Backoffice

Patrick Crijns

Backoffice manager
06-25058384
p.crijns@somaworks.nl

Veronique Borwawubun

Backoffice manager
06-58073354
v.borwawubun@somaworks.nl

Marlin Janssen

Backoffice specialist
06-58073324
m.janssen@somaworks.nl

Manon Geurts

Backoffice medewerker
06-58073348
m.geurts@somaworks.nl

Staff & Development

Yvo Jongepier

Specialist HR & Facilities
06-15260042
y.jongepier@somaworks.nl

Nigel van Venrooij

Specialist Innovatie & Automations
06-37323776
n.vanvenrooij@somaworks.nl
Vacatures metaal Vacatures techniek Vacatures bouw Vacatures infra Vacatures productie Vacatures logistiek