VACATURES | CONTACT
OPEN MENU
Vestiging Maastricht

Dave Borgions

Directie

06-13233651
d.borgions@somaworks.nl

Vestiging Maastricht

Denis Vaessen

Directie

06-49622498
d.vaessen@somaworks.nl

Vestiging Weert / Venray

Enzio Brouner

Directie

06-22179129
e.brouner@somaworks.nl

Vestiging Maastricht

Patrick Crijns

Backoffice manager

06-13986611
p.crijns@somaworks.nl

Vestiging Maastricht

Roderick Zwartepoorte

Specialist Metaal en Techniek

06-35317066
r.zwartepoorte@somaworks.nl

Vestiging Maastricht

Tom Meyer

Specialist Productie  en Logistiek

06-83913919
t.meyer@somaworks.nl

Vestiging Maastricht

Jyll Kicken

Specialist Bouw en Infra

06-58073326
j.kicken@somaworks.nl

Vestiging Maastricht

Tymo Willems

Specialist Bouw en Infra

06-58981001
t.willems@somaworks.nl

Vestiging Maastricht

Hans Caelen

Specialist Productie en Logistiek

06-58073324
h.caelen@somaworks.nl

Vestiging Weert / Venray

Patrick Mevis

Specialist Metaal en Techniek

06-58073325
p.mevis@somaworks.nl

Vestiging Weert / Venray

Jorginho Sahetapy

Specialist Bouw en Infra

06-58073327
j.sahetapy@somaworks.nl

Cas

Stagiair Marketing Communicatie