VACATURES | CONTACT
OPEN MENU
Vestiging Maastricht

Dave Borgions

Directie

06-13233651
d.borgions@somaworks.nl

Vestiging Maastricht

Denis Vaessen

Directie

06-49622498
d.vaessen@somaworks.nl

Vestiging Weert

Enzio Brouner

Vestigingsmanager

06-22179129
e.brouner@somaworks.nl

Vestiging Maastricht

Jyll Kicken

Vestigingsmanager

06-58073326
j.kicken@somaworks.nl

Vestiging Elsloo

Ron Kroes

Vestigingsmanager

06-51970684
r.kroes@somaworks.nl

Vestiging Maastricht

Roderick Zwartepoorte

Specialist Metaal en Techniek

06-35317066
r.zwartepoorte@somaworks.nl

Vestiging Maastricht

Wesly Weijsters

Specialist Metaal en Techniek

06-43463423
w.weijsters@somaworks.nl

Vestiging Maastricht

Nigel van Venrooij

Specialist Metaal en Techniek

06-58073346
n.vanvenrooij@somaworks.nl

Vestiging Parkstad

Yvo Jongepier

Specialist Bouw en Infra

06-58073345
y.jongepier@somaworks.nl

Vestiging Maastricht

Dave Göbbels

Specialist Bouw & Infra

06-58073358
d.gobbels@somaworks.nl

Vestiging Maastricht

Randy Grens

Specialist Bouw & Infra

06-58073355
r.grens@somaworks.nl

Vestiging Maastricht

Ralph Keulen

Specialist Productie en Logistiek

06-58073347
r.keulen@somaworks.nl

Vestiging Maastricht

Mylène Severeyns

Specialist Productie en Logistiek

06-58073366
m.severeyns@somaworks.nl

Vestiging Maastricht

Melvin Wolfs

Specialist Productie en Logistiek

06-58073356
m.wolfs@somaworks.nl

Vestiging Maastricht

Manon Geurts

Specialist Productie en Logistiek

06-58073348
m.geurts@somaworks.nl

Vestiging Parkstad

Tom Meyer

Manager Business Development

06-83913919
t.meyer@somaworks.nl

Vestiging Parkstad

Tymo Willems

Recruiter/ Content creator

06-58981001
t.willems@somaworks.nl

Vestiging Weert

Jim Reinders

Specialist Metaal en Techniek

06-58073357
j.reinders@somaworks.nl

Vestiging Weert

Ruud Adriaens

Specialist Bouw & Infra

06-43463424
r.adriaens@somaworks.nl

Vestiging Weert

Kimberley Broens

Specialist Productie & Logistiek

06-58073327
k.broens@somaworks.nl

Vestiging Maastricht

Patrick Crijns

Backoffice manager

06-13986611
p.crijns@somaworks.nl

Vestiging Maastricht/ Elsloo

Corine van Dijk

Backoffice medewerker

06-58073365
c.vandijk@somaworks.nl

Vestiging Maastricht

Veronique Borwawubun

Specialist Payroll

06-58073354
v.borwawubun@somaworks.nl

Vestiging Maastricht

Lilian Vrouenraets

Specialist Payroll

06-25347012
l.vrouenraets@somaworks.nl